Organizacja zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym 2021/2022

Szanowni Państwo,

Wszystkie zajęcia realizowane w Zakładzie Mikrobiologii Farmaceutycznej WUM w semestrze zimowym 2021/2022 dla kierunków Analityka Medyczna, Farmacja oraz bloków fakultatywnych będą odbywały się w systemie mieszanym (hybrydowym).

Wszystkie wykłady prowadzone będą w sposób zdalny synchroniczny, z wykorzystaniem platformy MS Teams, natomiast ćwiczenia praktyczne oraz seminaria prowadzone będą w trybie stacjonarnym (kontaktowym). Przebieg zajęć kontaktowych będzie stale i szczegółowo monitorowany pod kątem trwającej pandemii COVID-19, z możliwością zmiany formy nauczania na całkowicie zdalną w przypadku takiej konieczności.

Zaliczenia ćwiczeń oraz egzaminy w miarę możliwości odbywać się będą w trybie stacjonarnym.

W trakcie zajęć kontaktowych studenci bezwzględnie muszą stosować maski ochronne zasłaniające usta i nos.